Jak začít

Pro přihlášení do autoškoly je potřeba vyplnit formulář "Žádost o řidičské oprávnění" a "Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel". Tyto tiskopisy jsou k dispozici ve formátu Microsoft Word a PDF na stránce Důležité tiskopisy.

Dostavte se s vyplněnými tiskopisy do naší hlavní náborové kanceláře Autoškoly Nonstop a to v době Út a Čt mezi 16 až 18 hodinou, kde s Vámi domluvíme začátek výcviku. Formulář můžete též zaslat na adresu Autoškola Nonstop, Anežky Malé 3/767, Praha 4, 149 00.

Další možností je předběžná internetová registrace, po které se s Vámi telefonicky spojí pověřený pracovník a vyřeší všechny Vaše dotazy a požadavky.

Platba kurzovného probíhá při přihlášení do autoškoly, případně před první vyučovací hodinou. Nabízíme možnost úhrady na splátky bez navýšení ceny kurzovného! .

Učitel praktického výcviku Vám bude přidělen podle vozidla, na kterém budete chtít výcvik provádět. Přehled základních a též dle zákazníků nejoblíbenějších výcvikových vozidel, na kterých provádíme výcvik, najdete na stránce Autopark. Termín všech vyučovacích hodin přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Zajišťujeme rekvalifikace (úřad práce) na skupiny C,CE a D.

Dále zajišťujeme povolené debety pro studenty v rozsahu 5 - 20.000 Kč na zaplacení kurzů autoškoly.

Veškeré další informace o autoškole obdržíte v naší hlavní náborové kanceláři Autoškoly Nonstop, nebo na naší infolince nonstop.