Školení řidičů pro firmy

Spolehněte se na Autoskolanonstop.cz. Zajistíme vám všechna školení řidičů, která potřebujete včetně přeškolení na jiný typ řidičského oprávnění. Vše s odbornou péčí a profesionálním přístupem. Školení řidičů pro firmy může probíhat jak přímo ve vaší firmě, tak v naší učebně.

Objednejte sobě, nebo svým zaměstnancům školení řidičů pro firmy.

Školení řidičů pro firmy – váš klid a bezpečnost zaměstnanců

Především provozujete-li firmu, ve které vaši zaměstnanci používají služební vozidla ke služebním účelům a pro výkon své práce musejí tyto kurzy školení řidičů podstoupit. A to z důvodu bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců v průběhu výkonu práce. Školení řidičů pro firmy je proto velice důležité. Prostudovat si o tom můžete i důležité tiskopisy a předpisy zákonů.

Kontaktujte naší autoškolu, vše vám podrobně vysvětlíme a pomůžeme vám dostát zákonu.

Školení řidičů pro firmy – ceny

Nemusíte se obávat, že by školení řidičů bylo pro vás nějak závratně nákladné. Navíc je můžete zahrnout do základu daně. Ceny jsou příznivé. Na školení řidičů pro firmy osvěžíme všem i těm zkušenějším řidičům aktuální změny v zákoně o pozemních komunikacích a zajistíme, aby si tyto změny co nejlépe pamatovali a jednali tak podle nich. Školení řidičů je pro jejich i vaši bezpečnost. A to je cena, která je nenahraditelná.

Objednejte školení řidičů pro firmy, je to důležité!