Autoškola Nonstop

Jak začít

Pro přihlášení do autoškoly je potřeba vyplnit formulář „Žádost o přijetí k výuce a výcviku“ a „Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel„. Tyto tiskopisy jsou k dispozici ve formátu Microsoft Word a PDF na stránce Důležité tiskopisy.

Dostavte se s vyplněnými tiskopisy do naší hlavní náborové kanceláře autoškoly (Anežky Malé 767/3, Praha 4) a to v úterý mezi 17 až 18.30, kde s Vámi domluvíme začátek výcviku.

Další možností je předběžná internetová registrace, po které se s Vámi telefonicky spojí pověřený pracovník a vyřeší všechny Vaše dotazy a požadavky. Registrací je též možné získat zajímavější a tím pádem levnější cenu z Vámi vybraného kurzu. Stačí jen bezchybně vyplnit celý registrační formulář pod ceníkem. V případě nejasností volejte infolinku nonstop 603 263 063, nebo pište na email asnonstop@volny.cz.

Platba kurzovného probíhá při přihlášení do autoškoly, případně před první vyučovací hodinou. Nabízíme možnost úhrady na splátky bez navýšení ceny kurzovného!

Učitel praktického výcviku Vám bude přidělen podle vozidla, na kterém budete chtít výcvik provádět. Přehled základních a též dle zákazníků nejoblíbenějších výcvikových vozidel, na kterých provádíme výcvik, najdete na stránce Autopark. Termín všech vyučovacích hodin přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Veškeré další informace o autoškole obdržíte v naší hlavní náborové kanceláři Autoškoly Nonstop, nebo na naší infolince nonstop.